🔹Zapraszamy do GOK-u na wystawę malarstwa pani Stefanii Wójcik. Pani Stefania ukończyła PLSP w Zamościu, a następnie studia i dyplom na UMCS w Lublinie . Od 20 lat jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Plastyków. Prowadziła zajęcia na Uniwersytecie Trzeciego Wieku.
🔹Pracuje w technice olejnej, akwareli ,pasteli i batiku oraz pisała ikony. Jednak najbardziej fascynuje się odkrywaniem malarskich możliwości akwareli i oleju. Uczestniczy w wystawach indywidualnych i zbiorowych. Jej prace znajdują się w kolekcjach w muzeach i wielu domach w kraju i za granicą (Belgia, Niemcy, Holandia, W-Brytania, Hiszpania, Kanada, Australia ,USA).
Zdobyła wiele nagród m. in :Nagrody Kuratora, Medalu Kuratora, wielokrotnie Nagroda Burmistrza, Antka Roku , Prezesa PSNP, 2-krotnie Statuetki na Festiwalu Twórczości oraz nagrody Muzeów, wyróżnienia na Ogólnopolskim Biennale, wyróżnienia i nagrody m.in w Przeglądach Ogólnopolskich w Rzeszowie, w Zamościu itp.
🎯Wystawa dostępna jest do końca października od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 -16.00.