Uzupełniające nabory LGD

logoInformujemy, że Zarząd Lokalnej Grupy Działania „Zielony Pierścień” ogłosił uzupełniające nabory wniosków o powierzenie grantów w ramach poddziałania 19.2  Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Wnioski można składać do Biura LGD od 15 czerwca do 2 lipca  2018 r.

Nabory dotyczą realizacji zadań w zakresie wzmocnienia kapitału społecznego w dwóch przedsięwzięciach tj. Przedsięwzięcia 2.1.3. Inicjatywy na rzecz lokalnej aktywności i integracji społecznej oraz Przedsięwzięcia 2.1.4. Włączenie społeczne grup defaworyzowanych.

Szczegółowe informacje o ogłoszonych naborach na stronie: http://zielonypierscien.eu/aktualnosci/dwa-konkursy-uzupelniajace-na-granty