Konkurs na ozdoby wielkanocne

logoUprzejmie zapraszamy mieszkańców, grupy formalne (organizacje pozarządowe) i środowiska nieformalne (koła gospodyń wiejskich itp.), które działają na obszarze gmin: Baranów, Janowiec, Kazimierz Dolny, Końskowola, Kurów, Markuszów, Nałęczów, Puławy (gmina), Wąwolnica, Wojciechów i Żyrzyn do udziału w konkursie na:

- palmę tradycyjną i współczesną,
- pisankę,
- baranka ze słomy,
- kartkę z wycinanką z motywem wielkanocnym.

Zgłoszenia prosimy przesyłać zgodnie z wytycznymi w regulaminie. Będą pamiątkowe nagrody dla zwycięzców.

Celem konkursu jest:

a) integracja środowisk lokalnych,
b) kultywowanie tradycji i zwyczajów wielkanocnych,
c) prezentacja umiejętności artystycznych wykonawców,
d) umożliwienie twórczej konfrontacji i wymiany pomysłów w pracy artystycznej.

W konkursie mogą wziąć udział tylko te osoby lub grupy, które do 14 marca 2018 r. zgłoszą swoje uczestnictwo przekazując do Biura LGD „Zielony Pierścień” formularz zgłoszeniowy (na adres: LGD "Zielony Pierścień, Kośmin 7, 24-103 Żyrzyn lub na konto mailowe: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ), a do 16 marca 2018 r. dostarczą do Biura LGD „Zielony Pierścień” lub Nałęczowskiego Ośrodka Kultury swoje prace.

Uwaga: Prace można dostarczyć także w dniu Kiermaszu Produktu Lokalnego tj. 18 marca br. w godz. 8.30–9.30, który odbędzie się w Nałęczowie na placu przed Nałęczowskim Ośrodkiem Kultury.

Zapraszamy!

Organizatorem konkursu jest Lokalna Grupa Działania "Zielony Pierścień"
we współpracy z Nałęczowskim Ośrodkiem Kultury.

Więcej informacji o konkursie wraz z regulaminem: