Zapraszamy na III Przegląd Kolęd i Pastorałek oraz 26. Finał WOŚP

55Akcja Katolicka wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Końskowoli im. K. Walczak serdecznie zaprasza do udziału w III Przeglądzie Kolęd i Pastorałek, który odbędzie się 14 stycznia br. o godz. 12.00.

W tym czasie odbędzie się również 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Czytaj więcej...

II Przegląd Kolęd i Pastorałek

wosp-2017

Hej kolęda, kolęda!

               

Serdecznie zachęcamy do wspólnego kolędowania w Gminnym Ośrodku Kultury w Końskowoli!

W niedzielę 15 stycznia 2017 r. odbędzie się II Przegląd Kolęd i Pastorałek, organizowany przez Akcję Katolicką działającą w naszej parafii oraz GOK.

Zapraszamy!

WOŚP 2014 - dziękujemy!

Podczas tegorocznej kwesty na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gminnym Ośrodku Kultury w Końskowoli, a także zbiórek przed Kościołem Parafialnym w Końskowoli, kaplicami w Sielcach i Pożogu udało się zgromadz3871,79 zł , 0,67 euro oraz 114 koron czeskich "Na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów”. Ponadto wolontariusze szkoły podstawowej w Chrząchowie kwestujący po mszy św. w tamtejszej kaplicy zebrali 553 zł. Łącznie mieszkańcy Gminy Końskowola wsparli WOŚP kwotą 4424, 79 zł oraz niespełna 20 zł w obcych walutach.

W zakładce FOTOGALERIA znajdą Państwo zdjęcia  wykonane przez Teresę Orłowską podczas imprezy w Gminnym Ośrodku Kultury w Końskowoli.

Czytaj więcej...

WOŚP 2014

 

W 2014 r. tradycyjnie weźmiemy udział w akcji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy,  12 stycznia 2014 roku będziemy kwestować „Na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów”, pod hasłem: NA RATUNEK. Serdecznie zapraszamy do Gminnego Ośrodka Kultury!

W programie występy artystyczne:

15.00 – „JASEŁKA” przygotowane przez uczniów ZPO w Pożogu

15.40 – pokaz CARVINGU (rzeźba w owocach i warzywach)  w wykonaniu Bożeny Śmiałowskiej

16.00 – koncert ORKIESTRY DĘTEJ GMINY KOŃSKOWOLA

17.00 – gwiazda wieczoru – zespół NADIR z Puław

 

 

 Ponadto specjały kulinarne, licytacja przedmiotów przekazanych na rzecz WOŚP i wyrobów artystycznych

 BILETEM WSTĘPU NA IMPREZĘ W GOK BĘDZIE DATEK NA RZECZ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

W niedzielę ósmego stycznia 2012 r. już po raz dwudziesty odbyła się ogólnopolska akcja Jurka Owsiaka, z której zgromadzone środki tym razem przeznaczono na sprzęt i aparaturę medyczną dla polskich szpitali oraz finansowanie programów medycznych i edukacyjnych. Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w 2012 roku zbierała pieniądze na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.

Czytaj więcej...

XIX FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

9 stycznia 2011 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Końskowoli odbył się koncert z okazji 19 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z tej okazji miały miejsce występy artystyczne i odbyła się zbiórka pieniędzy na rzecz WOŚP. W tym roku w naszej gminie zebraliśmy następujące kwoty (podajemy miejsca zbiórek):

 

Czytaj więcej...

Copyright © 2013-2014 by Gminny Ośrodek Kultury w Końskowoli                                                                                                                                                                          Designed by