X Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Ludowej Zuzanny Spasówki - za nami

 

Kategoria: uczniowie  klas I – III

 

Miejsce I:

Bartosz Dysput kl. III b ZPO w Pożogu

                Klaudia Mizak kl. III a ZPO w Pożogu

                Julia Krawczyk kl. III c SP w Końskowoli

Miejsce II:

Gabriela Próchniak kl. I SP w Chrząchowie

                Patrycja Łakomska kl. II ZPO w Pożogu

                Franciszek Madej kl. III b ZPO w Pożogu

                Zuzanna Jurecka kl. III a SP Konskowola

                Karina Bojarszczuk kl. III a SP Końskowola

                Julia Siczek kl. III c SP Końskowola

 

Miejsce III:

                Mateusz Dzwonnik kl. II a SP Końskowola

                Damian Ciupa kl. II a SP Końskowola

                Bartłomiej Kruk kl. II b SP Końskowola

 

 

Wyróżnienia:

Aneta Wiejak kl. II SP Chrząchów

Zuzanna Kuta kl. II SP Chrząchów

Wiktoria Bingoraj kl. III SP Chrząchów

Natalia Gorczyca kl. III a SP Końskowola

Julia Izabella Wnuk kl. III d SP Końskowola

Karina Michońska kl. III d SP Końskowola

Magdalena Madejczyk kl. III b SP Końskowola

Paulina Mrozek kl. III b SP Końskowola

 

Nagrody publiczności: Karina Bojarszczuk oraz Anna Borucka

 

Kategoria: uczniowie klas IV – VI

 

Miejsce I:

                Bartosz Skindzier kl. IV SP Chrząchów

                Julia Polak kl. VI ZPO w Pożógu

                Klaudia Strzałkowska kl. VI ZPO w Pożogu

 

Miejsce II:

Natalia Pękala SP Chrząchów

                Oliwia Borkowska kl V ZPO w Pożogu         

                Julia Jagielska kl. V ZPO w Pożogu

                Patrycja Zadura kl V ZPO w Pożogu

                Karolina Piękoś kl. V ZPO w Pożogu

                Agnieszka Suszek kl. VI a SP Końskowola

 

Miejsce III:

                Oliwia Grzegorczyk kl. V ZPO w Pożogu

                Natalia Izdebska kl. V ZPO w Pożogu

 

 

Wyróżnienia:

                Wiktoria Krawczyk kl. V b SP Końskowola

                Patrycja Łubek kl. VI SP Chrząchów

 

Kategoria: uczniowie gimnazjum

Miejsce pierwsze: Renata Zdun kl. II

 

       Miejsce drugie: Mateusz Sułek kl. II

Klaudia Skwarek kl. II

Klaudia Chołaj kl. III

                      

                               Miejsce trzecie: Małgorzata Wiejak kl. III

                                                               Dominika Bociańska kl. II

                                                              

                               Wyróżnienie: Sandra Sumorek kl. I

 

 Serdecznie gratulujemy!

Udostępnij

Copyright © 2013-2014 by Gminny Ośrodek Kultury w Końskowoli                                                                                                                                                                          Designed by