XI Gminnym Konkursie Recytatorskim Poezji Ludowej Zuzanny Spasówki

address-book-2152429 1920Gminny Ośrodek Kultury w Końskowoli serdecznie zaprasza do udziału w XI Gminnym Konkursie Recytatorskim Poezji Ludowej Zuzanny Spasówki, który odbędzie się w dniach 28-29 listopada 2017 r.Tradycyjnie recytatorzy będą prezentować swoje umiejętności w trzech kategoriach wiekowych. We wtorek od godz. 9.00 recytować będą uczniowe klas  I-III szkoły podstawowej, natomiast w środę o 9.00 rozpoczniemy występy uczniów klas IV - VI oraz o 12.00 uczniowie klas gimnazjalnych.

Zgłoszenia uczestników przyjmujemy do 24 listopada 2017 r.

Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i ich nauczycieli do udziału w konkursie. Jednocześnie zachęcamy bliskich i znajomych uczestników zmagań konkursowych do przybycia do GOK i wspierania lektorów. Doświadczenie ubiegłych lat pokazuje, że Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Ludowej Zuzanny Spasówki stanowi bardzo miłe spotkanie z poezją. Serdecznie zapraszamy!