Parada Kajakowa

kayaking-1149886 1920Zapraszamy na imprezę kajakową pn. „Parada kajakowa”, która odbędzie się 10 września br. w Kośminie nad Wieprzem.

Ma ona charakter rekreacyjno – turystyczny. Mogą wziąć w niej udział wszystkie osoby pragnące aktywnie spędzić czas wolny, pod warunkiem zobowiązania się do przestrzegania Regulaminu określonego przez Organizatora.

Impreza obejmuje:
- spływ kajakowy na rzece Wieprz na dystansie 10 km (Białki Dolne – Kośmin),
- regaty kajakowe na rzece Wieprz dla chętnych (po spływie) na dystansie 1,2 km (pod prąd i z nurtem rzeki),
- gry i zabawy oraz piknik z ogniskiem w Kośminie.

W czasie spływu kajakowego Uczestnicy poruszają się zgodnie z zasadami bezpieczeństwa ustalonymi przez Organizatora w Regulaminie.

Organizator ogranicza liczbę Uczestników spływu do 200 osób (maksymalnie 100 kajaków).

Udział w spływie kajakowym jest odpłatny i wynosi 20 zł od osoby. W ramach tej kwoty zapewnia się uczestnikowi wypożyczenie kajaka dwuosobowego, transport uczestnika i kajaka na start spływu do Białek Dolnych.

Organizator zapewnia uczestnikom spływu kajakowego bezpłatny poczęstunek podczas pikniku w Kośminie (ognisko, kiełbaski, chleb, herbata, kawa) oraz dla chętnych - udział w regatach kajakowych.

Zgłoszenia do udziału w spływie kajakowym należy dokonać najpóźniej do dnia 7 września 2017 r. do godziny 12.00 poprzez wysłanie zgłoszenia na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. z podaniem imienia i nazwiska, wieku, telefonu kontaktowego i adresu e-mailowego uczestnika.

W terminie do 8 września br. Organizator powiadomi e-mailem uczestnika o zakwalifikowaniu w imprezie i wskaże, w której grupie (I lub II) uczestnik weźmie udział w spływie.

Więcej informacji o regulaminie tutaj: http://www.zielonypierscien.eu/aktualnosci/zapraszamy-na-parade-kajakowa-i-piknik-w-kosminie-nad-wieprzem

Udostępnij

Copyright © 2013-2014 by Gminny Ośrodek Kultury w Końskowoli                                                                                                                                                                          Designed by