XXI Święto Róż już tuż tuż...

plakat sw

Zapraszamy na VII Pieszy Rajd RÓŻANY!

swieto roz logoZapraszamy wszystkich chętnych na rajd, który odbędzie się 14 lipca 2018 r. (sobota). Zbiórka uczestników rajdu o 7.50 przystanek MZK RYNEK KOŃSKOWOLA. Odjazd nie kursowym autobusem MZK o godz. 8.00. Drugi przystanek przy ul. Lubelskiej na przeciwko RENO w Puławach. Odjazd 8.10

Czytaj więcej...

Konkurs na najpiękniejszą posesje 2018

posesja 3-page-001

Najpiękniejsza Różyczka XXI Święta Róż

Afisz Ryczka-1-1

Zapraszamy na KOŃSKOWOLSKĄ NOC ŚWIĘTOJAŃSKĄ!

NOC SIETOJASKA

To stare słowiańskie święto związane z letnim przesileniem, najdłuższym dniem w roku, powitaniem lata. Było świętem jedności, połączenia ognia i wody, słońca i księżyca, mężczyzny i kobiety, urodzaju i płodności, miłości i radości, pełnym czarów i wróżb.


W tym dniu dokonywano oczyszczenia, skacząc przez ognisko i dokonując obrzędu kąpieli. Święta Kupały, czy Sobótki, nie dało się usunąć z wierzeń ludu, więc zostało później przejęte przez chrześcijan jako noc świętego Jana - nazwane Nocą Świętojańską.

XXI ŚWIĘTO RÓŻ JUŻ WKRÓTCE!

swieto roz logoUprzejmie informujemy, że tegoroczne Święto Róż odbędzie się 15 lipca br. Już dziś serdecznie zapraszamy do udziału w XXI edycji sztandarowej imprezy Gminy Końskowola.

Serdecznie zachęcamy osoby zainteresowane różnego rodzaju działalnością handlową podczas XXI Święta Róż w Końskowoli do rezerwowania stoisk.

Czytaj więcej...

Wyniki IV edycji konkursu "Wiosna - ach to Ty"

 protok-1  Protok prace plastyczne 2018-1

Zapraszamy na Smaki Końskowoli i Kiermasz Wielkanocny

 Afisz kiermasz cz.2-1Afisz kiermasz-1  

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych


1 marca 2018-1

Fotorelacja z Ferii Zimowych w GOK 2018

karate 3

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z zajęc prowadzonych podczas ferii zimowych. Zdjęcia do obejrzeniaw poniższym linku:

 https://drive.google.com/open?id=1b564_LFpv3ZSBPQVNfWQfuF8ih2N8fRT

Copyright © 2013-2014 by Gminny Ośrodek Kultury w Końskowoli                                                                                                                                                                          Designed by