Konkurs na majową okładkę "Echa Końskowoli"

Redakcja "Echa Końskowoli" zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym na majową okładkę naszego miesięcznika.

Fotografie należy przesłać do 8 maja br. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. l, wpisując w tytule wiadomości hasło OKŁADKA MAJ. Prace można również dostarczyć na płycie CD: Redakcja „Echa Końskowoli”, Gminny Ośrodek Kultury w Końskowoli im K. Walczak, ul. Lubelska 93, 24-130 Końskowola (z dopiskiem na kopercie OKŁADKA MAJ).

Proszę pamiętać o podaniu tytułu pracy, imienia i nazwiska oraz danych kontaktowych.

Dla autora zwycięskiej pracy została przewidziana nagroda.

Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją regulaminu.

konkurs majowa