Konkurs na kwietniową okładkę "Echa Końskowoli"

Redakcja "Echa Końskowoli" zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym na kwietniową okładkę naszego miesięcznika.

Fotografie należy przesłać do 10 kwietnia br. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. l, wpisując w tytule wiadomości hasło OKŁADKA KWIECIEŃ. Prace można również dostarczyć na płycie CD: Redakcja „Echa Końskowoli”, Gminny Ośrodek Kultury w Końskowoli im K. Walczak, ul. Lubelska 93, 24-130 Końskowola (z dopiskiem na kopercie OKŁADKA KWIECIEŃ).

Proszę pamiętać o podaniu tytułu pracy, imienia i nazwiska oraz danych kontaktowych.

Dla autora zwycięskiej pracy została przewidziana nagroda.

Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją regulaminu.