Konkurs na okładkę marcowego numeru "Echa Końskowoli"

Redakcja "Echa Końskowoli" zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym na marcową okładkę naszego miesięcznika.

Fotografie należy przesłać do 13 marca br. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. l, wpisując w tytule wiadomości hasło OKŁADKA MARZEC. Prace można również dostarczyć na płycie CD: Redakcja „Echa Końskowoli”, Gminny Ośrodek Kultury w Końskowoli, ul. Lubelska 93, 24-130 Końskowola (z dopiskiem na kopercie OKŁADKA MARZEC).

Proszę pamiętać o podaniu tytułu pracy, imienia i nazwiska oraz danych kontaktowych.

Dla autora zwycięskiej pracy została przewidziana nagroda.

Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją regulaminu.

KONKURS JPG