XX KONKURS WIEDZY O KOŃSKOWOLI

Gminna Biblioteka Publiczna w Końskowoli
ogłasza

XX KONKURS WIEDZY O KOŃSKOWOLI.

Do konkursu zapraszamy uczniów szkół naszej gminy. Tradycyjnie już konkurs odbywa się w DNI  KOŃSKOWOLI.

Planowany termin konkursu

7.06. 2013 r. w piątek o godz. 10.00., w sali widowiskowej GOK w Końskowoli.

WARUNKI KONKURSU

1. Do konkursu mogą przystąpić uczniowie starszych klas Szkoły Podstawowej  i uczniowie Gimnazjum.

2. Uczestnictwo w  Konkursie jest indywidualne w dwu kategoriach  Wiekowych : Szkoła Podstawowa, Gimnazjum.

3. Forma konkursu pisemna. Pytania dotyczą historii Końskowoli, zabytków, życia współczesnego gminy. Uczniowie odpowiadają na 15 pytań.

4. Materiały do konkursu dostępne są w Gminnej Bibliotece Publicznej w Końskowoli.

5. Dla zwycięzców obu kategorii przewidziane są atrakcyjne nagrody.

6. Termin zgłaszania się uczestników upływa 5 czerwca 2013 r. Zgłoszenia przyjmuje i udziela informacji Gminna Biblioteka Publiczna w Końskowoli.

ORGANIZACJA

- godz. 10.00 Uczestnicy odpowiadają pisemnie na pytania konkursowe

-   godz. 11.00 Quest – wyprawa odkrywców dla uczestników prowadzony
przez panią Teresę Orłowską, fotografa, przedstawiciela Końskowolskiego Towarzystwa Społeczno-Regionalnego